Kim jesteśmy

Organizacją imprez zajmujemy się już od 2001 roku. Przeprowadziliśmy w tym czasie setki eventów o bardzo zróżnicowanej tematyce a wraz z naszymi klientami odwiedziliśmy wiele zakątków Polski a także świata. Nasz zespół tworzy grono pasjonatów z różnych środowisk.: ratownicy górscy, ratownicy medyczni, przewodnicy instruktorzy narciarstwa, górale, aktorzy, muzycy, tancerze i inni.

 • Michał Łazarczyk

  Michał Łazarczyk

  WŁAŚCICIEL / Organizator imprez i gier integracyjnych, zajęć dla dzieci i młodzieży, Przewodnik tatrzański, Instruktor narciarstwa. Jeden z czołowych konferansjerów. Prowadził m.in. Puchar Zakopanego, Hej Fest oraz wiele imprez masowych. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych.

 • Tadeusz Stopka

  Tadeusz Stopka

  SPECJALISTA OD ZADAŃ NAJTRUDNIEJSZYCH / Przewodnik Tatrzański, Wspinacz skałkowy, Rodowity góral. Instruktor Tańca i Śpiewu Góralskiego. Jego pasją jest folklor podhalański, zwyczaje obyczaje i obrzędy skalnego Podhala.

 • Maciek Walczak

  Maciek Walczak

  INSTRUKTOR REKREACJI I SPORTÓW WODNYCH / Instruktor Pływania, Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR, organizator spływów pontonowych, raftingowych. Instruktor Regionalnego Zespołu działającego przy Technikum Hotelarskim w Zakopanem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalista od konkurencji sportowych.

 • Mateusz Zając

  Mateusz Zając

  MAGISTER INŻYNIER POŻARNICTWA / Ukończył Studia I i II stopnia na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu. Od wielu lat prowadzi szkolenia BHP, p. poż. oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

 • Mariusz Łazarczyk

  Mariusz Łazarczyk

  INSTRUKTOR REKREACJI I SPORTU EKSTREMALNEGO / Instruktor i Pilot wycieczek off-roadowych. Odpowiedzialny za organizację wypraw przełajowych quadami, samochodami terenowymi, skuterami śnieżnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży sportów ekstremalnych, jego zadaniem jest poszukiwania nowych rozwiązań, konkurencji.